Visas kategorijas

Jaunumi

Sākums> Rūpnīcas video > Jaunumi

Lāpas tehniskās priekšrocības

Laiks: 2022-05-30 Rezultāti: 71

Lāpas irīdija platīna spraudnis

Centrālajā elektrodā ir izmantots pasaulē pirmais īpaši smalkais 0.6 mm diametra irīdija sakausējums, lai nodrošinātu augstu veiktspēju, un zemei ​​tiek izmantots platīna uzgalis.

elektrodu, lai iegūtu vēl ilgāku kalpošanas laiku.

1

Šim izstrādājumam tiek izmantots 0.6 mm irīdija sakausējuma centrālais elektrods. Lielāks centrālais elektrods nozīmē lielāku dzesēšanas efektu un sliktāku uzliesmojamību. No otras puses, irīdija centra elektrodiem ar diametru 0.6 mm ir ārkārtīgi mazs dzesēšanas efekts, kas samazina aizdedzes traucējumus un nodrošina labu aizdedzes spēju, kas ir aizdedzes sveces pamatfunkcija.

Tāpat, tā kā taksometri kā degvielu izmanto sašķidrināto naftas gāzi (LPG), liels elektrods palielina nepieciešamo spriegumu, un, tā kā tas rada lielāku slodzi aizdedzes sistēmai, tas ietekmē transportlīdzekļa kalpošanas laiku. Ar savu 0.6 mm centrālo elektrodu, kas uztur zemu nepieciešamo spriegumu, var teikt, ka Torch iridium platīna svece ir automašīnai draudzīga aizdedzes svece.

2

Platīna gals

Izmantojot platīna galu zemējuma elektrodu, lai nodrošinātu augstas veiktspējas darbību un ilgu kalpošanas laiku.

Tika izmantots platīna uzgalis, kam ir sena izmantošanas vēsture platīna spraudņos. Ievērojami kontrolējot elektrodu nodilumu, esam sasnieguši platīna spraudņu izturības līmeni.

Augstas stiprības izolators

Izmantojot augstas stiprības izolatoru, kas īpaši paredzēts taksometriem.

Izmantojot augstas stiprības keramisko izolatoru LPG dzinējiem, tika panākts 20% stiprības pieaugums salīdzinājumā ar parastajiem izolatoriem.

Uzlabots nobraukums

Mazāks degvielas patēriņš ar 0.6 mm diametra centrālo elektrodu.

Pat tukšgaitas laikā, kad aizdedze var viegli sabojāties, ITorch irīdija platīna spraudnis samazina nepareizu dzirksteļu veidošanos un stabilizē tukšgaitas ātrumu. Tas nodrošina klusāku dzinēju un uzlabotu degvielas patēriņu.

3

Uzlabots paātrinājums

Pateicoties vienmērīgai aizdedzes spējai, paātrinājuma veiktspēja ir ievērojami uzlabota.

Lāpas irīdija platīna spraudnis, izmantojot 0.6 mm diametra irīdija centra elektrodu, ir nodrošinājis augstu aizdedzes veiktspēju un zemu dzirksteles spriegumu līdz šim neredzētā līmenī. Šī iemesla dēļ ir mazāk aizdedzes izlaidumu augsta dzirksteles sprieguma apstākļos un mazāk aizdedzes izlaidumu apstākļos, kad aizdedze ir sarežģīta, ļaujot darboties ar augstu reakcijas līmeni dažādos apstākļos. Tā rezultātā paātrinājums ir uzlabots.

4

Lieliska izturība

Ar platīna zemējuma elektrodiem nodrošina izcilu kalpošanas laiku un izturību.

Metinot platīna galu pie zemējuma elektroda, lāpas irīdija platīna spraudņa nodilums ir ievērojami kontrolēts. Papildus paātrinājuma veiktspējai šī spraudņa kalpošanas laiks un izturība ir palielināta līdz platīna kontaktdakšai.

*No taksometru uzraudzības pārbaudes rezultātiem. Izplūdes gāzu tilpums lielākoties bija 2000cc.

*Izturība atšķirsies atkarībā no braukšanas apstākļiem.

* Torch irīdija platīna spraudņa kalpošanas laiks būs atkarīgs no ekspluatācijas apstākļiem un transportlīdzekļa, kurā tas ir uzstādīts. (Atkarībā no transportlīdzekļa aizdedzes sistēmas kalpošanas laiks var kļūt īsāks.)

*Ieteicamais laiks pirms nomaiņas nav tas, kas jāievēro, lai garantētu kvalitāti.

*Norādītie dati ir no iekšējiem pētījumiem. Arī šeit minētie "parastais spraudnis" un "platīna spraudnis" ir TORCH produkti.

5

Zvaniet mums ŠODIEN, lai saņemtu BEZMAKSAS piedāvājumu
+ 86-731-84830658

Atsauksmes