Visas kategorijas

Par mums

Sākums> Rūpnīcas video > Par mums

Par mums
Par mums

Ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi nozarē Torch Group ir lielākā aizdedzes sveču ražošanas un pētniecības un attīstības bāze Ķīnā, kas apkalpo oriģinālo aprīkojumu, pēcpārdošanas un rūpnieciskos klientus visā pasaulē.

Rūpnīcas galvenā mītne atrodas Hunaņā, Ķīnā. Eksporta bizness visā ASV, Vācijā, Krievijā, Indonēzijā un citās vairāk nekā 50 valstīs un reģionos.

Tehniskais centrs

Izmantojot Ķīnas viedo ražošanu, Torch ir paplašinājies jaunā tirgū. Torch enerģiski veicina inteliģentu ražošanu. Dodieties uz priekšu, lai sasniegtu mērķi par “pasaules vadošo auto dzinēju daļu piegādātāju”.

Mums ir vairāk nekā 42 pilnībā automātiskas ražošanas līnijas, gada ražošanas jauda 300 miljoni super "Torch" attīstās straujāk. Kā Nacionālās automobiļu standartizācijas tehniskās komitejas aizdedzes sveču apakškomitejas sekretariāta vienībai Torch ir profesionāls aizdedzes sveču pētniecības institūts un testēšanas centrs, kas ir sasniedzis vadošo līmeni tajā pašā nozarē.

Dzinēja aizdedzes sistēmai ir pilns aizdedzes tipa pārbaudes ierīču un aprīkojuma komplekts, lai simulētu aizdedzes testu, izturības testu utt. Torch ir ieguvis daudz sertifikāciju, piemēram, ISO9001, IATF16949 kvalitātes sistēmas sertifikācija, Ford Q1 sertifikācija, Saic-GM QSB sertifikācija, GP-10 sertifikācija, testēšanas centra CNAS sertifikācija un ISO 14001 vides sistēmas sertifikācija. Tas nodrošina spēcīgu sistēmas atbalstu kvalitātes kontrolei un vides aizsardzībai.

Produktu klāsts

Attīstoties vairāk nekā pusgadsimtu, Torch produktu izkārtojumā par savu galveno biznesu izmanto aizdedzes sveces. Un attīsta dažādas nozares, piemēram, ūdens sūkni, ūdens blīvējumu, īpašu keramiku,Aizdedzes spole, aizdedzes kabelis, filtrs, ģenerators un tā tālāk.

Vara kodola aizdedzes sveces, platīna aizdedzes sveces, iridija aizdedzes sveces, aizdedzes sveces no kontaktdakšas, tiek plaši izmantotas automobiļu, motociklu, mazo benzīna, gāzes dzinēju, rūpniecisko dzinēju un citās nozarēs.

Vietējā OEM nodarbošanās ir vairāk nekā 40% un tiek eksportēta uz Eiropu, Ziemeļameriku, Dienvidameriku, Japānu, Dienvidkoreju, Dienvidaustrumu Āziju un citiem reģioniem.

Aizdedzes spoles un aizdedzes kabeļa attīstības spēja un kvalitātes līmenis ir vadošais šajā nozarē. Dabasgāzes dzinēju produktu tirgus daļa pārsniedz 60%.

Plānošana nākotnē

Torch uzņemas misiju "radīt vērtību akcionāriem, nodrošināt drošību darbiniekiem, attīstīt ekonomiku sabiedrībai un kalpot valstij nacionālajām nozarēm". Nākotnē Torch turpinās pētīt jaunus enerģijas transportlīdzekļus, viedo ražošanu, rūpniecisko internetu un citas jomas, esiet drosmīgi un novatoriski. Lāpu cilvēki vienmēr pieturēsies pie principa "Ļaujiet spēkiem pulcēties, piepildiet sapni, lai "neiespējamais" kļūst iespējams" virzīties uz priekšu.

Laika temps nekad neapstājas. Mēs sekojam inovāciju tempam, esam uzticīgi sākotnējam mērķim un virzāmies uz priekšu. Kaisle aizdedzina sapni, Lāpa izplatās pa visu pasauli!


300+

miljonu ražošanas jaudas

42+

pilnībā automātiska ražošanas līnija

50000+

kilometru garantija

130+

spēcīgs tehniskais atbalsts

Cieņa pret Likumu
Cieņa pret Likumu

Torch Group ir apņēmības pilns ievērot likuma burtu un garu Ķīnā un aizjūras valstīs, kā arī būt godīgam un caurspīdīgam visos savos darījumos.

Cieņa pret dabisko vidi
Cieņa pret dabisko vidi

Ar savu korporatīvo darbību Torch Group strādā, lai veicinātu reģionālos dzīves apstākļus un sociālo labklājību, kā arī cenšas piedāvāt tīrus, drošus un augstas kvalitātes produktus un pakalpojumus.

Cieņa pret klientiem
Cieņa pret klientiem

Torch Group veic intensīvu produktu izpēti un uz nākotni vērstas attīstības aktivitātes, lai radītu jaunu vērtību saviem klientiem.

par
Cieņa pret darbiniekiem
Cieņa pret darbiniekiem

Torch Group audzina savu darbinieku izdomu un citas spējas. Tā cenšas radīt sadarbības gaisotni, lai darbinieki un Uzņēmums varētu pilnībā realizēt savu potenciālu.

Cieņa pret akcionāriem
Cieņa pret akcionāriem

Torch Group Cieniet akcionārus, pilnībā apzinoties viņu lomu un riskus, iesaistot tos Uzņēmuma dzīvē un cenšoties izpildīt viņu ilgtermiņa cerības.

Cieņa pret citiem
Cieņa pret citiem

Torch Group ciena cilvēkus, kultūru un tradīcijas katrā reģionā un valstī, kurā tā darbojas. Tas arī darbojas, lai veicinātu ekonomisko izaugsmi un labklājību visās valstīs, ar kurām tā ir saistīta.

par

Zvaniet mums ŠODIEN, lai saņemtu BEZMAKSAS piedāvājumu
+ 86-731-84830658

Atsauksmes