Visas kategorijas

Jautājumi un atbildes

 • Kas ir RFI?

  A: Radiofrekvences traucējumus (RFI) jeb elektrisko "troksni" rada aizdedzes sistēmas, ģeneratori, tīrītāju motori utt., bet aizdedzes sistēma rada spēcīgākos "trokšņus", un tie ietver plašu frekvenču diapazonu. Šis troksnis var radīt traucējumus radioaparātu, elektronisko komponentu, degvielas iesmidzināšanas sistēmu, dziļuma meklētāju un citu jutīgu elektronisko iekārtu darbībā. Rezistoru sveces, vadi un aizdedzes sveču vāciņi tiek izmantoti kā RFI slāpēšanas sistēma, lai samazinātu šo troksni.


 • Vai lāpas vadi ir 8 mm?

  A: Degļa vadi tiek ražoti atbilstoši OEM vadu izmēriem. Lielākā daļa lāpas vadu ir 7 mm, savukārt Toyota lietojumiem ir 5 mm, kur piemērojams. Lielākā daļa 8 mm vadu pēcpārdošanas tirgū nodrošina tikai papildu izolāciju un nepalielina aizdedzes sistēmas elektriskās iespējas.


 • Vai lāpu vadu komplekti ir universāli?

  A: Degļa vadu komplekti tiek izgatavoti pēc pasūtījuma atbilstoši pielietojuma precīziem izmēriem. Nav universālu komplektu. Turklāt katrs atsevišķs degļa vads ir marķēts ar konkrēto cilindra numuru, lai nodrošinātu praktiski drošu uzstādīšanu.


 • Kas ir mainīga soļa vads?

  A: Torch izmanto mainīga soļa vadu, lai radītu pretestību, kas nepieciešama, lai filtrētu RFI, ko rada strādājoša aizdedzes sistēma. Mainīga soļa sistēma pārmaiņus aptīt un brīvi uztīta vara stieple ap spraudvada centru, lai izveidotu magnētisko lauku, radot nepieciešamo pretestību ar daļu no pretestības, kas atrodama cietā oglekļa serdes tipa vadu komplektā.


Mēs esam šeit, lai jūs!

Jūsu komentāri un jautājumi ir palīdzējuši Torch izgatavot kvalitatīvas detaļas. Palīdziet mums padarīt nākamos gadus vēl labākus.

Nosūtiet mums savus jautājumus par Torch, un mēs palīdzēsim jums atrast atbildes. Mūs interesē arī jūsu pieredze ar Torch. Sniedziet mums savus ieteikumus par mūsu tīmekļa vietni un/vai produktiem vai pat kopīgojiet savu iecienītāko Torch stāstu.

Zvaniet mums ŠODIEN, lai saņemtu BEZMAKSAS piedāvājumu
+ 86-731-84830658

Atsauksmes