Visas kategorijas

Jautājumi un atbildes

 • Vai ūdenssūkņa gultnis un blīve ir remontējami?

  nē, ūdens sūkni nevar salabot mehāniķis vai tehniķis. Pārbūvētājiem un atjaunotājiem (dažreiz oriģinālajiem detaļu ražotājiem) ir piekļuve daļām un instrumentiem, kas nav pieejami gandrīz visiem pārējiem. Diezgan bieži ražotāji pieprasa jūsu veco sūkni kā "kodolu", lai viņi varētu to atjaunot. Es ieteiktu veikt ūdens sūkņa nomaiņas pakalpojumu mobilam, profesionālam mehāniķim, piemēram, YourMechanic, lai diagnosticētu šo problēmu, iegūtu precīzu bojājumu novērtējumu un remonta izmaksu tāmi.


 • Kādas ir ūdens sūkņa gultņu īpašības?

  1. Pakāpju vārpstu profils nebojā vārpstu pat tad, ja no jostas tiek pielikts liels spēks.

  2. Tiek izmantots ļoti efektīvs blīvējums, lai novērstu iepildītās smērvielas noplūdi un novērstu dzesēšanas ūdens, kas izplūst no mehāniskā blīvējuma, iekļūšanu gultnē. Daži izmanto ļoti noslēgtu trīskāršu blīvējumu, lai vēl vairāk novērstu dzesēšanas ūdens iekļūšanu.

  3. Izmantotajai smērei ir lieliska izturība ātrgaitas rotācijas, augstas temperatūras un jaukta ūdens apstākļos, un izmantotajam blīvējuma materiālam ir lieliska saderība ar dzesēšanas ūdeni.


 • Kāda ir ūdens sūkņa gultņu struktūra?

  A: Ūdens sūkņa gultņi ir noslēgti divrindu gultņi ar lielu atstarpi starp divām rites elementu rindām.

  Ir lodīšu lodīšu veids, kas sastāv tikai no bumbiņām, un lodīšu rullīšu veids, kas sastāv no bumbiņas un veltņa.

  Standarta izstrādājumiem ārējā gredzena ārējās virsmas centrā ir atslēgas atvere (rieva) stieplei (skavai), lai novērstu ūdens sūkņa gultņa atdalīšanu.


 • Funkcijas, kas nepieciešamas gultņiem un ūdens sūkņa konstrukcijai?

  Automašīnas ūdens sūknī tiek izmantoti ūdens sūkņa gultņi. Ir uzstādīta iekšējam gredzenam atbilstoša vārpsta, un šī vārpsta ir garāka par ārējā gredzena platuma izmēriem. Lielāka diametra vārpstas pusei ir piestiprināts piedziņas skriemelis, savukārt lāpstiņritenis ir piestiprināts maza diametra pusē.


 • Kā panākt ilgāku kalpošanas laiku ar izturību pret karstumu un ūdeni?

  Ūdens sūkņa gultņi tiek izmantoti ūdens sūknī, kas cirkulē dzesēšanas ūdeni automašīnas dzinējam. Degļa gultņi nodrošina ilgāku kalpošanas laiku, pateicoties to augstākai blīvējuma veiktspējai un smērvielai ar izcilu karstumizturību un ūdensizturību.


 • Kā tiek izmantotas mehāniskās blīves?

  1. Sūkņa iekšējā struktūra

  Sūknis ir iekārta, kas darbojas, lai pārvietotu šķidrumus, piemēram, paceļot šķidrumu savā iekšienē. Piemēram, tā lāpstiņritenis griežas, lai pārvietotu ūdeni.

  2. Mehāniskā blīvējuma uzstādīšanas vieta sūknī

  Mehāniskais blīvējums ir uzstādīts uz lāpstiņriteņa rotējošās vārpstas. Tas novērš šķidruma noplūdi caur spraugu starp sūkņa korpusu un vārpstu.

  3. Mehāniskā blīvējuma uzstādīšanas vieta uz vārpstas

  Mehāniskās blīves lielākoties sastāv no diviem gredzeniem: rotējoša gredzena uz vārpstas un stacionāra gredzena uz sūkņa korpusa.

  4. Mehāniskā blīvējuma struktūra (stacionāri un rotējoši gredzeni)

  Rotējošais gredzens griežas kopā ar vārpstu. Stacionārie un rotējošie gredzeni berzē viens pret otru, nodrošinot starp tiem atstarpi mikrometru secībā. Ja tie berzē viens pret otru, tos sauc par "sejas materiāliem".


 • Ja bez mehāniskā blīvējuma, kas notiks?

  Bez plombas

  Ja netiek izmantots mehāniskais blīvējums vai blīvējuma blīvējums, šķidrums izplūst caur spraugu starp vārpstu un mašīnas korpusu.

  Ar dziedzeru blīvējumu

  Ja mērķis ir tikai novērst noplūdi no mašīnas, uz vārpstas ir efektīvi izmantot blīvējuma materiālu, kas pazīstams kā blīvējuma blīvējums. Tomēr blīvslēga blīvējums, kas cieši aptīts ap vārpstu, kavē vārpstas kustību, izraisot vārpstas nodilumu un tādēļ lietošanas laikā ir nepieciešama smērviela.

  Ar mehānisko blīvējumu

  Uz vārpstas un uz mašīnas korpusa ir uzstādīti atsevišķi gredzeni, lai nodrošinātu minimālu mašīnas izmantotā šķidruma noplūdi, neietekmējot vārpstas griešanās spēku.

  Lai to nodrošinātu, katra daļa ir izgatavota pēc precīza dizaina. Mehāniskais blīvējums novērš noplūdi pat ar bīstamām vielām, kuras ir grūti mehāniski apstrādāt vai skarbos apstākļos ar augstu spiedienu un lielu rotācijas ātrumu.


 • Mehānisko blīvējumu funkcija?

  Mehāniskais blīvējums ir paredzēts, lai novērstu mašīnas izmantotā šķidruma (ūdens vai eļļas) noplūdi ārējā vidē (atmosfērā vai ūdenstilpē). Šī mehānisko blīvējumu funkcija palīdz novērst vides piesārņojumu un taupīt enerģiju, pateicoties uzlabotai darbībai. mašīnas darbības efektivitāte un mašīnas drošība.


 • Kas ir mehāniskās blīves?

  Jaudas mašīnas, kurām ir rotējoša vārpsta, piemēram, sūkņi un kompresori, parasti sauc par “rotējošām mašīnām”. Mehāniskās blīves ir blīvējuma veids, kas uzstādīts uz rotējošas mašīnas jaudas pārvades vārpstas. Tos izmanto dažādos lietojumos, sākot no automašīnām, kuģiem, raķetēm un rūpniecisko iekārtu iekārtām un beidzot ar dzīvojamām ierīcēm.


Mēs esam šeit, lai jūs!

Jūsu komentāri un jautājumi ir palīdzējuši Torch izgatavot kvalitatīvas detaļas. Palīdziet mums padarīt nākamos gadus vēl labākus.

Nosūtiet mums savus jautājumus par Torch, un mēs palīdzēsim jums atrast atbildes. Mūs interesē arī jūsu pieredze ar Torch. Sniedziet mums savus ieteikumus par mūsu tīmekļa vietni un/vai produktiem vai pat kopīgojiet savu iecienītāko Torch stāstu.

Zvaniet mums ŠODIEN, lai saņemtu BEZMAKSAS piedāvājumu
+ 86-731-84830658

Atsauksmes