Visas kategorijas

Jautājumi un atbildes

Sākums> Atbalsts > Sensori > Jautājumi un atbildes

Jautājumi un atbildes

 • Kāds ir mūsu skābekļa sensora pielietojuma diapazons?

  A: Mūsu produktu var izmantot šādiem transportlīdzekļiem

  Eiropas automobiļu zīmoli: Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen, Audi, Opel, Land Rover, Lotus, MG, Citroen, Peugeot, Skoda, Spyker, Seat, Fiat, Iveco, Lancia un Alfa Romeo utt.

  Tipiski modeļi ir: POLO, Golf, Jetta, Bora, Lavida, Sagitar, Santana, Peugeot 206, Peugeot 207, Peugeot 408, Picasso, C-Quatre utt.

  ASV automašīnu zīmoli: Buick, Dodge, Ford, GMS, Hummer, Jeep, Cadillac, Chrysler un Chevrolet utt.

  Tipiski modeļi ir: Excelle, Excelle GT, Regal, Lacross, Park Avenue, Focus, Mondeo, Captiva, Sail, Aveo, Cruze utt.

  Korejas automašīnu zīmoli: Hyundai, Kia un Ssangyong utt.

  Tipiski modeļi ir: Chollima, Soul, Cerato, Forte, Sportage, Carnival, K3, K4, K5, Sonata, Verna, Elantra un jaunais Tucson utt.

  Japāņu automašīnu zīmoli: Toyota, Nissan, Honda, Subaru, Mazda, Mitsubishi, Isuzu, Suzuki un Daihatsu utt.

  Tipiski modeļi ir: Accord, Spirior, Civic, CIIMO, Fit, Nissan Teana, Sylphy, Tida, Livina, Vios, Mazda, Yaris un City utt.


 • Kas ir Nernsta formula?

  A: “R” formulā ir ideālā gāzes konstante; “T” ir sensora elementa absolūtā temperatūra; “F” ir faraday konstante; “p7O2)” ir skābekļa daļējais spiediens izplūdes pusē; “p( O2)" ir skābekļa parciālais spiediens gaisā. Tādējādi, pie noteiktas temperatūras, ja etalongāze ir gaiss (ti, ir zināms parciālais skābekļa standartspiediens), E vērtību var noteikt pēc skābekļa satura izplūdes gāzēs. Ja skābekļa koncentrācija substrāta izplūdes pusē ir zema, starp elektrodiem tiek ģenerēts augsts spriegums (0.6 ~ 1 V), un sprieguma signāls tiek nosūtīts uz ECU un tiek pastiprināts. ECU apstrādā augstsprieguma signālu kā bagātīgu maisījumu, un zemsprieguma signālu (apmēram 0.1 V) uzskata par atšķaidītu maisījumu. Pamatojoties uz skābekļa sensora sprieguma signāla atgriezenisko saiti, dators attiecīgi atšķaidīs vai bagātinās maisījumu, lai sasniegtu optimālo teorētisko gaisa degvielas attiecību.


 • Kāds ir skābekļa sensora darbības princips?

  A: Koncentrācijas šūnu tipa skābekļa sensora princips ir tāds, ka divu ZrO₂ cieto elektrolītu izplūdes, skābekļa daļējā spiediena atšķirība nodrošina koncentrācijas potenciālu. Tas izmanto ZrO₂ īpašības ar skābekļa jonu vadītspēju un bez elektronu vadītspējas augstā temperatūrā. Koncentrācijas potenciāla vērtības iegūšanai var izmantot Nernsta formulu.


 • Kas ir skābekļa sensors?

  A: Skābekļa sensors ir galvenā sensora sastāvdaļa elektroniskajā degvielas iesmidzināšanas dzinēja vadības sistēmā, un tā ir galvenā daļa, lai kontrolētu automašīnu izplūdes gāzu emisijas, samazinātu vides piesārņojumu un uzlabotu automobiļu dzinēja degvielas sadegšanas kvalitāti. Skābekļa sensors tiek izmantots elektroniskās vadības degvielas iesmidzināšanas ierīces atgriezeniskās saites vadības sistēmā, lai noteiktu skābekļa koncentrāciju izplūdes gāzēs un to, vai gaisa degvielas attiecība ir liesa vai bagāta. To izmanto arī, lai uzraudzītu teorētisko gaisa degvielas attiecību (14.7:1) sadegšanu dzinējā un sniegtu atgriezeniskās saites signālus datoram.


 • Kas ir “Dzinēja brīdinājuma gaismas”?

  A: Varbūt visredzamākais, bet noteikti tas, kuru lielākā daļa cilvēku parasti ignorē. Lai gan pats sensors nav uzstādīts dzinēja nodalījumā, jebkura NOx sensora kļūme iedarbinās dzinēja brīdinājuma gaismu. Tā nav ložu necaurlaidīga metode NOx sensora defektu un problēmu atrašanai, taču tā sniedz daudz skaidrāku priekšstatu par to, ar ko saskaras jūsu automašīna. Kļūdu kodu skenēšana pēc dzinēja pārbaudes indikatora parasti atklāj, vai jums ir darīšana ar bojātu NOx sensoru.


 • Kas ir “nestabila dīkstāve”?

  A: Tā kā ECU nevar zināt, kas notiek ar dzinēju, tam ir jāpieņem sliktākais scenārijs. Degvielas iesmidzinātāji, kas paredzēti, lai uzturētu pastāvīgu degvielas plūsmu uz dzinēju, sporādiski izsalks un/vai palielināsies, un neviens no tiem nenāks par labu jūsu automašīnai ilgtermiņā.


 • Kas ir “augstāks degvielas patēriņš”?

  A: Ja sensors nedarbojas pareizi, ECU nesaņem nekādu atgriezenisko saiti par izplūdes gāzu stāvokli, tāpēc dators nevar zināt vai noteikt nepieciešamo degvielas maisījumu vai gaisa un degvielas attiecību. Tas liek ECU pieņemt sliktākā gadījuma scenāriju un darbināt bagātīgu degvielas maisījumu, lai nodrošinātu maksimālu jaudu sliktos apstākļos.


 • Slikta NOX sensora simptomi?

  A: > Lielāks degvielas patēriņš.

  >Nestabila tukšgaita.

  >Dzinēja brīdinājuma gaismas


 • Kas ir NOx sensors NOx pēcapstrādes sistēmai?

  A: NOx sensors ir daļa no NOx samazināšanas pēcapstrādes sistēmas, ko izmanto transportlīdzekļos ar dīzeļdegvielu ar SCR sistēmām, kuru pamatā ir urīnviela. Sensors, kas atrodas pirms SCR katalizatora, tieši mēra dzinēja izplūdes NOx gāzes koncentrāciju, kas palīdz noteikt optimālo urīnvielas iesmidzināšanas daudzumu.

  NOx sensors aiz SCR katalizatora tiek izmantots, lai uzraudzītu katalizatora veiktspēju. Precīzs NOx mērījums ir ļoti pieprasīts, lai atbilstu arvien stingrākiem NOx emisiju noteikumiem. NOx sensors spēj arī izmērīt O2 koncentrāciju, tāpat kā plaša diapazona gaisa un degvielas sensors.


Mēs esam šeit, lai jūs!

Jūsu komentāri un jautājumi ir palīdzējuši Torch izgatavot kvalitatīvas detaļas. Palīdziet mums padarīt nākamos gadus vēl labākus.

Nosūtiet mums savus jautājumus par Torch, un mēs palīdzēsim jums atrast atbildes. Mūs interesē arī jūsu pieredze ar Torch. Sniedziet mums savus ieteikumus par mūsu tīmekļa vietni un/vai produktiem vai pat kopīgojiet savu iecienītāko Torch stāstu.

Zvaniet mums ŠODIEN, lai saņemtu BEZMAKSAS piedāvājumu
+ 86-731-84830658

Atsauksmes