Visas kategorijas

Jautājumi un atbildes

Sākums> Atbalsts > Filtri > Jautājumi un atbildes

Jautājumi un atbildes

 • Kāda ir filtra loma?

  Lai atdalītu un novērstu potenciāli piesārņojošo daļiņu iekļūšanu dzinējs. Gaiss un degviela – putekļu daļiņas un mitrums. Eļļa - metāla daļiņas, dūņas un ogleklis.


 • Kas ir filtra efektivitāte?

  Netīrumu procentuālais daudzums, ko noņem filtrs. filtrpapīrs vai "materiāls" nosaka, kam ir jāiziet cauri eļļai, gaisam vai degvielai un kur atrodas netīrumi iesprostots. Jo vairāk pagriezienu un pagriezienu ir jāiztur netīrumu daļiņai, jo vairāk visticamāk, tas tiks notverts.


 • Kas ir mediji?

  Vide ir dažādu šķiedru maisījums, kas savienotas kopā.

  "Materiālu" papīrs filtrē piesārņotājus, kas iet caur eļļu, gaisu vai degvielas filtru. Mediju kvalitāte un kvantitāte ir ļoti svarīga. Daži mediji var izskatās līdzīgi, bet var darboties atšķirīgi. Filtrēšanas materiāla funkcija ir noņemiet vislielāko piesārņotāju daudzumu, vienlaikus nodrošinot vismazāko pretestību plūst.

  4. jautājums. Vai vairāk kroku materiāla filtrpapīrs nozīmē labāku filtrēšanu?

  Parasti filtram ar vairāk materiālu ir iespēja notvert vairāk piesārņotāju nekā viens ar mazāk. Maz kroku nozīmē maz datu nesēja un zemu ietilpību. Neatkarīgi no tā, barotnē jāsatur atbilstošie sveķi un savienojumi.


 • Vai vairāk kroku materiāla filtrpapīrs nozīmē labāku filtrēšanu?

  Parasti filtram ar vairāk materiālu ir iespēja notvert vairāk piesārņotāju nekā viens ar mazāk. Maz kroku nozīmē maz datu nesēja un zemu ietilpību. Neatkarīgi no tā, barotnē jāsatur atbilstošie sveķi un savienojumi.


 • Kas ir filtra kalpošanas laiks?

  Cik ilgi filtrs darbojas pirms aizsērēšanas. Putekļu aizturēšanas spēja filtrs nosaka, cik ilgs ir tā kalpošanas laiks. Jo vairāk augstas kvalitātes papīra iekšpusē filtrējiet, jo vairāk netīrumu tas noturēs un ilgāk tas kalpos.


 • Kas ir plūsma?

  Cik viegli gaiss, eļļa vai degviela plūst caur filtru. Pretestības samazināšana plūsma nodrošina, ka dzinējam nekad nepietrūks gaisa, eļļas vai degvielas. Slikta plūsma filtrā atņem dzinējiem to svarīgās vajadzības, liekot tiem strādāt vairāk, zaudēt jaudu un izraisīt ātru dzinēja nodilumu īsākā laikā.


 • Vai ir nepieciešams mainīt regulāru servisa intervālu filtru?

  Ņemot vērā efektivitātes, dzīves un plūsmas nozīmi, regulāras filtru maiņas ar labas kvalitātes filtru nodrošina optimālu veiktspēju un dzinēja kalpošanas laiku.


 • Kas ir mikrons?

  Mikrons ir mērījums, kas vienāds ar vienu miljono daļu no metra.


 • Kas ir mikronu reitings?

  Poru izmēra mērs filtra vidē. Izteikts kā “nomināls” vai “Absolūts”. Nominālais vērtējums attiecas uz daļiņu procentuālo daudzumu noteiktā izmērs, ko filtrs var uztvert, ti. 10 mikroni pie 90% nozīmē, ka tas noņems 90% no daļiņas 10 mikronu lielumā. Absolūtais attiecas uz visu daļiņu noņemšanu pie noteikts mikronu izmērs un lielāks, ti. 20 mikronu absolūtais nozīmē 100% daļiņu 20 mikroni vai vairāk tiks uztverti.

  Jo zemāks ir mikronu novērtējums, jo lielāka efektivitāte un līdz ar to arī daudzums no notvertajiem netīrumiem.

  Parastā eļļas filtra mikronu reitings ir aptuveni 30. (Cilvēka mati ir aptuveni 70 mikroni)

  Salīdzinot dažādu filtru zīmolu mikronu reitingu, jums ir jāpārliecinās ka ir ievērotas tās pašas pārbaudes procedūras.


 • Kas ir atpakaļ aizplūdes vārsts?

  Tas neļauj eļļai izplūst no filtra un eļļas galerijām, kad dzinējs ir ieslēgts izslēdzas un veicina ātru eļļas plūsmu uz dzinēju iedarbināšanas laikā. Ne visi filtri motora konstrukcijas dēļ ir nepieciešams pretizplūdes vārsts.


 • Kas ir apvada vārsts?

  Ja eļļas filtrs tiek bloķēts, vārsts atvērsies, ļaujot eļļai izplūst ieplūst dzinējā. Jo nefiltrēta eļļa ir labāka nekā bez eļļas.


 • Kāda ir atšķirība starp pilnas plūsmas un apietā eļļas filtru?

  Pilna plūsma ir vieta, kur 100% eļļas šķērso to pašu vidi iepriekš ieejot dzinējā. Apvedceļa filtri ir vairāk ierobežojoši un aizņem daļu no eļļu un izfiltrējiet mazākas daļiņas, kas var vai ir izkļuvušas cauri pilnas plūsmas filtrs.

  Izplatīts lielas slodzes lietojumos.


 • Kas ir virs spiediena paaugstināšanas?

  Kad eļļas spiediena vārsts īslaicīgi pielīp, tas pakļauj visu eļļošanas sistēma ārkārtējam spiedienam. Šādos apstākļos eļļas filtrs parasti izplešas, jo paaugstinātais spiediens mēģina izspiest filtru dzinējs. Degļa filtri ir veidoti tā, lai tie izturētu 3 reizes normālu darbību spiedienu.


 • Kāda ir atšķirība starp degvielas filtriem, ko izmanto karbuurētās sistēmās, salīdzinot ar EF

  Parasti karburatora sistēma darbojas zemā spiedienā un ir relatīvi zema plūsma. Filtri bieži ir ar neilona korpusu.

  EFI filtriem ir metāla korpuss, un tie paredzēti augstāka spiediena un plūsma. Apdrukājamie materiāli var atšķirties arī dažādiem filtru veidiem.


 • Kāpēc inženieri vispirms sāk ar gaisa filtru prasībām?

  Jo tas ir vissvarīgākais filtrs. Nefiltrēts gaiss, ar ieplūdes piesārņojums, izraisīs pārmērīgu dzinēja nodilumu.


 • Kad man jāmaina gaisa filtrs?

  Gaisa filtrs jāmaina atkarībā no darbības vides transportlīdzeklis, piemēram, karstos, putekļainos apstākļos ir regulārāks maiņas periods nepieciešams. Jebkurā gadījumā ieteicams mainīt ik pēc 12 mēnešiem neatkarīgi no apstākļi vai nobrauktais attālums.


 • Kāpēc daudziem gaisa filtriem ir stiepļu ekrāni?

  Lai nodrošinātu filtra izturību, pateicoties lielai gaisa plūsmai, un nodrošinātu ugunsgrēku aizsardzība pretaizdegšanās gadījumā.


 • Eļļas filtrs noplūda drīz pēc tā uzstādīšanas? Pārliecinieties, vai ir bijis pareizais filtrs

  (a) Pārbaudiet, vai vecā blīvējuma blīve ir noņemta no dzinēja stiprinājuma pamatplāksnes un šī plāksne nav bojāta vai deformēta.

  (b) Pārliecinieties, vai filtrs ir pareizi uzstādīts ar jaunu blīvējuma blīvi.

  (c) Pārbaudiet, vai vītņotā tapa nav bojāta vai vaļīga.


 • Ja man ir piemērots labas kvalitātes filtrs, vai es varu izmantot zemas kvalitātes eļļu?

  Kvalitatīvs filtrs nepasargās jūsu dzinēju no pārmērīga nodiluma, ja tāds ir ilgstoša sliktas kvalitātes eļļas lietošana. Zemas kvalitātes eļļa parasti nozīmē eļļu piedevas sabojājas ātrāk, radot lielāku slodzi dzinējam. Pārliecinies, ka tu izmantojiet labas kvalitātes eļļu un filtrus.


 • Vai lāpas filtriem ir garantija?

  Jā, ja vien apkalpošanu veic kvalificēts mehāniķis ražotāja specifikācijas.


Mēs esam šeit, lai jūs!

Jūsu komentāri un jautājumi ir palīdzējuši Torch izgatavot kvalitatīvas detaļas. Palīdziet mums padarīt nākamos gadus vēl labākus.

Nosūtiet mums savus jautājumus par Torch, un mēs palīdzēsim jums atrast atbildes. Mūs interesē arī jūsu pieredze ar Torch. Sniedziet mums savus ieteikumus par mūsu tīmekļa vietni un/vai produktiem vai pat kopīgojiet savu iecienītāko Torch stāstu.

Zvaniet mums ŠODIEN, lai saņemtu BEZMAKSAS piedāvājumu
+ 86-731-84830658

Atsauksmes